• 0

    Brak produktów w koszyku.

image

ekologiczne
i wegańskie

image

biżuteria
w środku

image

Korzystnie
wpływają na zdrowie

obrazek

Kim
jesteśmy

W Joya Candel produkujemy ekskluzywne świece do masażu i aromaterapii, które powstają z myślą o wyjątkowych chwilach w naszym życiu.

joyacandel

Romantyczny wieczór we dwoje, sobotnie popołudnie z ulubioną książką, czy też odprężająca kąpiel po długim dniu? Radość to chwile, które musimy celebrować. Świece Joya Candel tworzone są, aby czynić te momenty jeszcze bardziej wyjątkowymi oraz aby dodać im dreszczyk ekscytacji. Poczujesz go, gdy z topiącego się wosku wynurzy się błyszcząca w świetle świecy paczuszka z ukrytą w środku srebrną biżuterią.

Wyjątkowe kompozycje naturalnych zapachów oraz srebrne niespodzianki to jednak nie wszystko. Unikalna receptura świec Joya Candel sprawia, że olejek z topiącej się świecy idealnie nadaje się do relaksującego masażu oraz pielęgnacji ciała. Świeca pobudzi każdy z Twoich zmysłów, a gdy już zgaśnie, znaleziona w niej bransoletka, para kolczyków lub pierścionek latami przypominać Ci będzie o tej wyjątkowej magicznej chwili.

W Joya Candel wiemy również, że zatracając się w przyjemnościach nie możemy zapominać o świecie, który nas otacza. Dbamy o to, aby nasze świece produkowane były z olejków i wosków pochodzenia roślinnego oraz staramy się maksymalnie redukować ilość dwutlenku węgla, jaką produkują. Kiedy podczas relaksu zapalasz jedną z naszych świec masz pewność, że jednocześnie dbasz o środowisko naturalne.