• 0

    Brak produktów w koszyku.

Manor House Spa *****

XV wieczny Pałac Odrowążów***** należy do jednych z najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce. Usytuowany jest w pobliżu dwóch malowniczych stawów, w starannie utrzymanym parku krajobrazowym należącym do najcenniejszych zabytkowych parków w Polsce, wpisanych na listę dziedzictwa narodowego. Z Pałacu Odrowążów do Term Zamkowych droga wiedzie komfortowym, przeszklonym łącznikiem.

image

Manor House Spa

Kompleks hotelowy Manor House SPA obejmuje: 5* Pałac Odrowążów, 4* Stajnię Platera, 4* Termy Zamkowe wraz z Łaźniami Rzymskimi i bezchlorowym basenem oraz stajnię koni i Witalną Wioskę® SPA

W Hotelu Manor House SPA czekają na Gości oferty dedykowane na specjalnie okazje m.in. pobyty świąteczne: wielkanocny, bożonarodzeniowy i sylwestrowy oraz długie weekendy: majowy, czerwcowy, sierpniowy, a także propozycje na: wakacje, ferie zimowe, walentynki itp.

image

Wygoda i najwyższy standard wyposażenia

Wszystkie pokoje są klimatyzowane z dostępem do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu i kojącą muzykoterapią. Pokoje standardowo wyposażone są w: TV LCD, telefon, radio, sejf, lodówkę, barek herbaciany, zestaw masażerów, poduszki z łuską gryczaną, jonizującą lampę solną, suszarkę do włosów, szlafroki, ręczniki, sole kąpielowe i hipoalergiczne, wegańskie kosmetyki.