• 0

    Brak produktów w koszyku.

Hotel Żywiecki ****

Hotel Żywiecki to czterogwiazdkowy hotel spa w górach. Obiekt położony jest w malowniczej miejscowości Przyłęków, u stóp góry Jastrzębica, z której szczytu podziwiać można Beskidy, a przy dobrej pogodzie również Tatr. Wszystko to zaledwie 8 km od centrum zabytkowego miasta Żywiec i czystych wód Jeziora Żywieckiego. Doskonała lokalizacja w górach, dyskretna i zaciszna atmosfera okolicy oraz bogaty wybór atrakcji i możliwości wypoczynku tworzą niezwykłą ofertę hotelu.

image

Hotel Żywiecki

Hotel Żywiecki to czterogwiazdkowy hotel spa w górach.

W ofercie naszego hotelu spa posiadamy liczne pakiety wypoczynkowe, specjalnie dostosowane do potrzeb naszych Gości. Wierzymy, że decydując się na pobyt w Beskidach, oczekują Państwo wysokiej jakości obsługi, przestronnych pokoi oraz atrakcji umożliwiających skuteczną regenerację sił. Żywiecczyzna to idealne miejsce, aby oddać się aktywnemu wypoczynkowi w górach, jak również oaza spokoju dla poszukujących odpoczynku od miejskiego zgiełku. Nasz hotel spa w górach dokłada wszelkich starań aby sprostać Państwa oczekiwaniom, oddając do dyspozycji zróżnicowaną ofertą pobytową.

image

Twój Hotel Spa w górach

MED&SPA to jedno z najbardziej nowoczesnych tego typu miejsc w Polsce

Holistyczne podejście, najwyższej jakości sprzęt i wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów dbających o zdrowie, piękno i dobre samopoczucie naszych gości sprawiają, że każda wizyta w strefie MED&SPA jest wyjątkowa. Położona w cichej części hotelu, jest oazą spokoju i relaksu na najwyższym, światowym poziomie.
Do Państwa dyspozycji oddajemy pięć luksusowo urządzonych gabinetów, wyposażonych w nowoczesne urządzenia medyczne i kosmetyczne. Dla podniesienia komfortu naszych gości zabiegi wykonywane są na podgrzewanych łóżkach. Z części przeszklonych gabinetów można podziwiać piękno beskidzkiej natury.