• 0

    Brak produktów w koszyku.

Hotel Ventus ****

Ventus Natural & Medical Spa**** to wyjątkowy klimat, spokojna atmosfera i klasyczne piękno pomieszczeń, połączone z nowoczesnym SPA i profesjonalnymi zabiegami. To również dbałość o każdy detal aranżacyjny, pragnienie stworzenia luksusowych warunków dla każdego Gościa oraz pasja, która codziennie towarzyszy nam w kreowaniu idealnego miejsca do wypoczynku dla każdego z Państwa. Nasz Hotel położony jest w miejscowości uzdrowiskowej Gołdap, słynącej z leczniczych właściwości borowin, najczystszego powietrza, pijalni wód i tężni. Wybierając Nasz Hotel, możecie Państwo w pełni poznać piękne Mazury, skosztować wspaniałych dań i poznać smak prawdziwego ukojenia dla duszy i ciała. Wykorzystujemy potencjał okolicy, oferując liczne zabiegi, dzięki którym możliwa jest skuteczna rehabilitacja kręgosłupa.

image

PIĘKNO & ZDROWIE

Ventus Natural & Medical Spa**** to hotel na Mazurach, o wyjątkowym klimacie, który tworzy spokojna atmosfera bliskości natury i klasyczne piękno luksusowych pomieszczeń, połączone z nowoczesnym SPA i profesjonalnymi zabiegami

Tu możecie Państwo w pełni skosztować wspaniałych dań, zaznać prawdziwego ukojenia dla duszy i ciała, jak nigdy dotąd poznać Mazury. Hotel Spa Ventus to również miejsce, w którym zadbać można o zdrowie. Oferujemy profesjonalne zabiegi, dzięki którym możliwa jest skuteczna rehabilitacja kręgosłupa i nie tylko.

image

KONFERENCJE & IMPREZY

Ventus Natural & Medical SPA **** to hotel na Mazurach doskonały do organizacji prestiżowych konferencji i szkoleń. Hotelowa sala konferencyjna pozwala na organizację spotkań dla grup do 150 osób. Nasi pracownicy zorganizują dla Państwa każde spotkanie i zaproponują szereg atrakcji towarzyszących. Dla nas organizacja aktywnego wypoczynku podczas przerwy jest tak samo prosta jak podanie kawy. Wieczorami proponujemy biesiady przy ognisku, dyskoteki w klubie nocnym oraz relaksujące chwile, jakie zapewnić może tylko hotel spa. Mazury czekają!