• 0

    Brak produktów w koszyku.

Hotel Biały Kamień ****

Hotel & Medi – SPA Biały Kamień oddalony jest zaledwie kilkaset metrów od centrum uzdrowiska Świeradów-Zdrój. Obiekt położony jest w otulinie malowniczej góry Biały Kamień, zapewniając ciszę i spokój oraz zniewalające widoki. Świeradów-Zdrój to miejsce, które warto odwiedzić o każdej porze roku. Wiosną, latem i jesienią zachwyci nas piękno przyrody, szlaki turystyczne oraz trasy rowerowe, w tym ponad 80 kilometrowy Singltrek łączący Czechy i Polskę. Zimą Świeradów-Zdrój z najnowocześniejszą w Polsce koleją gondolową staje się kurortem dla sympatyków białego szaleństwa.

image

HOTEL PRZYJAZNY DZIECIOM

Nasz hotel dla dzieci jest miejscem, w którym rodziny oraz przyszłe matki mogą czuć się komfortowo, spokojnie oraz bezpiecznie. Zespół pracowników Hotelu Biały Kamień jest profesjonalnie przygotowany do obsługi naszych najmłodszych lecz najważniejszych gości. Wyposażenie obiektu jest w pełni dopasowane do potrzeb rodzin z dziećmi w każdym wieku. W hotelu na każdego Małego Gościa czeka miła niespodzianka.

image

Hotel & Medi – SPA

Ponad 1000 m2 Strefy SPA & Wellness położonej na poziomie +1, to wyjątkowa propozycja dla najbardziej wymagających Gości. Przeszklona ściana pozwala zarówno z basenu, jak i z gabinetów SPA nieomal dotknąć oszałamiającej przyrody.

Odpręż się w nieskazitelnej czystej wodzie, w basenie, jacuzzi wewnętrznym, jacuzzi zewnętrznym gdzie zostały zastosowane nowe przyjazne technologie uzdatniania wody.

Hotel & Medi - SPA Biały Kamień w trosce o zdrowie i wspaniałe samopoczucie każdego gościa, w szczególności dla dzieci wprowadził system Aktiv Water do ożywiania wody. Wspaniale to wpisuje się w ideę holistycznego podejścia do człowieka, zachowanie równowagi między ciałem, duszą i umysłem. Woda nie powoduje alergii, jest miękka, nie podrażnia oczu i skóry, chroni ją.