• 0

    Brak produktów w koszyku.

obrazek

27.07.2019

Drodzy przyjaciele!

Niebawem bo 30 lipca obchodzimy  Międzynarodowy Dzień Przyjaźni!!

Nie wiedzieliście? Nic nie szkodzi, ja też dowiedziałam się z mediów społecznościowych 🙂 Pamiętajmy, że każda okazja do świętowania jest dobra. 

A kiedy lepiej podziękować przyjacielowi jak nie w taki dzień? Jeśli ma się prawdziwego przyjaciela na dobre i złe trzeba o tę przyjaźń dbać. Nie ma znaczenia czy spędzacie każdą chwilę razem, czy widujecie się raz do roku.

Chciałam wam polecić jedną ze świec Joya Candel w prezencie dla serdecznej przyjaciółki. Moim zdaniem najlepszym zapachem przy takiej okazji jest bergamotka z pomarańczą. Delikatna cierpkość bergamotki ze słodkim, cytrusowym aromatem pomarańczy tworzą uniwersalny zapach przywołujący na myśl ciepłe radosne dni.  Oczywiście proponuję ukrytą w świecy bransoletkę, mimo że bransoletki przyjaźni to kojarzą się z zabawami dziewczynek, to piękna srebrna niespodzianka na nadgarstku przyjaciółki jest strzałem w dziesiątkę! 

Więc nie przedłużając: łapcie za telefony i składajcie swoim przyjaciołom życzenia, zapraszajcie na kawę, kupcie upominek. Niech wiedzą że są dla was ważni!

Udanego dnia przyjaźni!

Ada