• 0

    Brak produktów w koszyku.

obrazek

01.10.2019

Co kupić osobie, która ma już wszystko?

Każdy z nas co jakiś czas staje przed dylematem, co podarować osobie,która ma już wszystko? Ten problem powraca co roku przed Świętami Bożego Narodzenia, ale też na inne okazje: u mnie jest to np. Dzień Matki 🙂

 Chodzimy od sklepu do sklepu i kończymy sfrustrowani z kupioną kolejną książką, bombonierką czy butelką wina. 

A gdyby tak podarować szczyptę emocji? To proponują nam produkty z niespodzianką! Pamiętacie jajka z niespodzianką? Nie ważne ile ich się dostało, zawsze czekało się na kolejne 🙂

Podarowanie w prezencie świecy z ukrytą biżuterią, wywoła u obdarowanej osoby podobny dreszczyk ekscytacji i oczekiwania. Emocje związane z prezentem  będą obecne nie tylko w momencie wręczania, ale przez cały czas, aż do momentu, w który z wosku zacznie wyłaniać się paczuszka z niespodzianką!

Jednocześnie jestem pewna, że ten prezent nie wyląduje na dnie szuflady 🙂 Określając zapach świecy i rodzaj srebrnej biżuterii zapewniamy radość odkrywania i eliminujemy element zawodu z nietrafionego produktu.

A co jest najlepsze? Świeca Joya Candel nie jest jednorazowym prezentem!!

Świeca się wypali, wytopiony olejek wykorzysta się do masażu czy pielęgnacji, biżuteria trafi do szkatułki … i można kupić kolejną świecę 🙂 Przecież błyskotek nigdy za wiele. Może tym razem wybrać inny zapach? Inny rodzaj biżuterii?

Podarujcie więc osobie, która “ma wszytko” coś niespotykanego – zastrzyk emocji, towarzyszący oczekiwaniu na paczkę z nieznaną zawartością; ekscytację,  gdy trzyma się ją w dłoniach nim odkryje się co jest w środku i radość z pięknej, wyselekcjonowanej srebrnej biżuterii!

Dobry pomysł na Święta i inne okazje? Moim zdaniem TAK

Pozdrawiam ciepło.

Ada